Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login
POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: beatrice17
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 80 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Aici puteti posta parerile voastre despre Mihai Penca 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme e de treaba vesel politicos simpatic ca toti membri din trupa
3KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
eminesculeeeeeeeeeeeeeeee
6.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
viermeeeeeeeeeeee
7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|

21.9KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
je misto e poza
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
un viverme 
7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
AnNy uBe AnImAl X
Membru nou
 Din: tecuci
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
vierme cel mai nebun din trupa.... 
_______________________________________ AnNy UbE aNiMaL x
|
|
| pus acum 17 ani |
|
AnNy uBe AnImAl X
Membru nou
 Din: tecuci
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|

27KB
_______________________________________ AnNy UbE aNiMaL x
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
super poza pun si eu una
6.7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
scuzatima dar nu am mai multe poze ci vierme..scuze di nou
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
am gasit o poza faina cu Vierme
20.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
nui problema 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme
5.3KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
un vierme vopsit verde 
28.9KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
viermele.. 
22.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
viermele din nou 
27.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
vierme cred ca vorbea la telefon
25.5KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
cred ca era somnoros
6.2KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Vierme 
46.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
bine arata cu paru scurth arata mai bn cu paru lung
25.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
vierme
45.5KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme
3.2KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
alben-? 
22.6KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
is cool 
30.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
viermeleeeeeee daps el e 
5.7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme :P
6.7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Colaj cu Vierme 
57.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
v i e r m e
3.7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
ce calumea e poza woooooowwwwww
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
ViErMe
3.2KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Vierme
Membru nou
 Din: Sibiu
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
)) Hei si uite cum incep sa-mi aduc aminte de cand ma ocupam de fan clubul Animal X pe atunci aveam 16 ani eram impreuna cu doi prieteni buni de-ai mei eu eram Vierme si cei doi Hiena si Soparla si stiu ca dansam ca ei si ne vopseam ca ei oricum a fost tare pe atunci aveam cred ca vreo 400 de membri animalx numa din Sibiu, tot o data stiu ca o fost concertul ala anti-drog si-am mers sa vb cu ei la continental erau nebuni si de treaba...hehehe ce vremuri faine si ma bucur ca au revenit cu un stil nou si foarte tare si numai bagati in seama toate idiotenile care le zic uni Animal X rullezzzzzzzz 
_______________________________________ Animal X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
V13rM3 
28.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme
6.1KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
A 2-ua poza
23.4KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
sper sa va placa
13.5KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
POza facuta de mn q Vierme 
39.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
ce faina e o salvez si eu 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
Sunt faine rau pozele:X:X
26KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
ViErMe
3.7KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
VIERME!! Poza e facuta de mine 
46.6KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Merscic 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
VierMhe 
31.2KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
animalx 
32.6KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
vierme la concert
5.3KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
nikko22
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
LA MULTI ANI PT CEL MAI FRUMOS VIERME fericire,sanatate si tot ce-si doreste!!!!!pooooooooop si salut toti fanii 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
animalx scuzati greseala am gresit poza din grreseala am pus poza sta in lok cu de poza cu ax 
25.6KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|