Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login
POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Laura_libero
 | Femeie 24 ani Timis cauta Barbat 32 - 50 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Buna sunt Nicoleta presedinta fan club Animal x Sibiu.....va astept si pe voi sa ne cunoatem mai bine 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Vierme
Membru nou
 Din: Sibiu
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
Salut ma numesc Radu am 23 de ani si sunt fan animal x de cand au aparut chiar am avut grija de fostul fan club animal x din sibiu...bun cum zicea si Nico mai sus hai sa facem forumul fan clubului cunoscut sa aiba parte toti fani animal x din sibiu de el si ce sa zic sa incercam sa ne si cunoastem mai bine 
_______________________________________ Animal X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ionutx
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
salut ... sunt ionut Din braila ...fan animal x .. 
30KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mona
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
buna ma numesc Monica si sunt din Aninoasa un orasel de langa Petrosani...sunt fana animal x de multi ani
28KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
salut totoror ma njmesc cristina sunt fana ax din bucuresti !!! va salut cu drag si rspect 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
iulia Roman 19 ani si 7 luni fana animal x PE VIATZA
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
bun venit tututrorp pe forum !!!! fortza animalx !! 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Buna sunt Bianca fan ANIMAL X din BraSov.. 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
salut bianca !!! ami pare bine d cunostinta
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
Hellow....ma numesc Dalia Ruxandra C sunt din Predeal si sunt fan Animal X 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
da ai un nume super fain
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
si numeele tau e super fain ? arpopo mai ai u n nume?
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
eu sunt cristina
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|

_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
ce nume frumos ai Cristina..foarte frumos
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
ms mult 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Buna ma numesc Mihaiela si sunt si yo fan ANIMAL X
25.1KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
buna miky bine ai venit pr forum te poop
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Ce dulce poti sa fi..:*:*:*
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Prietena mea Dydi si ea este fan Animal X 
28.1KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
Esti tare draguta si prietena ta la fel Frumoase foc:* Va pwp pe toti:*:*
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
salut tuturor fanelor nou venite pe forum eu ma numesc cristina 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
dydy
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
|
|
buna sunt madalina alias madyx sunt fana animalx si pres fc ax buzau v apoop si ast sa ma contactati pe adresa madyx_hyenika82 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
salut niko ma numesc cristina bun venit pe forumul animalx sb 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
buna la toti ma numesc iulya si sunt din ROMAN jd NEAMT si am 19 ani dar peste 6 zile voi implini frumoasa varsta de 20 de ani LA MULTI ANI MIE !
|
|
| pus acum 16 ani |
|
AdaDulcika
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
|
|
salutare  ..eu sunt Ada, presedinta fanclubului din Pitesti..va pop si imi pare bine de cunostiinta..
_______________________________________ Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc Te vreau langa mine, Tot ce simt iti spun Am nevoie de tine mai mult ca oricand.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kelly
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
|
|
Buna eu sint Kelly.. Sunt fan AnimalX de la 8 ani si ii ador Imi plac foarte mult mai ales de Soparla 
23.8KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Kelly!!> <:*:*
|
|
| pus acum 16 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
buna Kelly bine ai venit pe forun 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
Kelly Frumos nume 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kelly
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
|
|
Multumesc 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
AdaDulcika
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
|
|
buna Kelly bine ai venit
_______________________________________ Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc Te vreau langa mine, Tot ce simt iti spun Am nevoie de tine mai mult ca oricand.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
salz kelli bun venit e super numele tau 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kelly
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
npc 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Maryse
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
|
|
Hey Sunt Maryse. Imi place Ax si de Soparla. Sun fan Ax de micutza si nu iam intalnit niciodata pe baieti da am auzit ca sunt tare draguti Am vazut ca si surioara mea Myki este pe acest site si asi vrea si eu sa iau parte q voi la toate activitatile. Va'm pwpicit pe toti :*:*:*
50.3KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kelly
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|

_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
toate aveti nume frumoase
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
sunt tot eu numai ca nu mai mam putut loga cu acelasi uesar neme nustiu dc 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
bubix tom`luv`ya
Membru nou
Din: UnDeVa dEpArTe dE TiNE ```````
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
|
|
hello my name is mihaela
_______________________________________ Don't Jump` "loving you is suicide"
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
bubix tom`luv`ya
Membru nou
Din: UnDeVa dEpArTe dE TiNE ```````
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
|
|
hello my name is mihaela
_______________________________________ Don't Jump` "loving you is suicide"
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
hyenutza_a
Membru nou
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
|
|
Salut .Numele meu este Andreea. .Sunt fana Animal x de la aparitia trupei si cred ca sunt din ce in ce mai draguti si mai buni in ceea ce fac.
63.8KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
nykol
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
Buna sunt Ramona din Orastie fana ANIMAL X
24.4KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Ruxaandra
Membru nou
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
|
|
Buan Ma numesc Ruxandra si sunt fan Animal X din Brasov 
29.9KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|