Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login

POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Laura_libero
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
Fan Club Oficial Animal x Sibiu / Locul Fanilor / Sa facem cunostinta  
Autor
Mesaj Pagini: 1
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Buna sunt Nicoleta presedinta fan club Animal x Sibiu.....va astept si pe voi sa ne cunoatem mai bine

pus acum 17 ani
   
Vierme
Membru nou

Din: Sibiu
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
Salut ma numesc Radu am 23 de ani si sunt fan animal x de cand au aparut chiar am avut grija de fostul fan club animal x din sibiu...bun cum zicea si Nico mai sus hai sa facem forumul fan clubului cunoscut sa aiba parte toti fani animal x din sibiu de el si ce sa zic sa incercam sa ne si cunoastem mai bine

_______________________________________
Animal X

pus acum 17 ani
   
ionutx
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
salut ... sunt ionut Din braila ...fan  animal x ..  

facem cunostinta salut ... sunt ionut din braila animal  

30KB


pus acum 17 ani
   
mona
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
buna ma numesc Monica si sunt din Aninoasa un orasel de langa Petrosani...sunt fana animal x de multi ani

facem cunostinta buna numesc monica sunt din aninoasa orasel langa fana animal multi ani

28KB


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salut totoror    ma  njmesc cristina   sunt fana ax din bucuresti      !!!   va salut cu drag   si rspect   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
iulia Roman 19 ani si 7 luni fana animal x PE VIATZA

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
bun venit tututrorp pe forum  !!!!   fortza animalx !!   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79


pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
Buna sunt Bianca fan ANIMAL X din BraSov..

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salut  bianca   !!!  ami pare bine d  cunostinta

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
Hellow....ma numesc Dalia Ruxandra C sunt din Predeal si sunt fan Animal X

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
Dalia..ce nime frumos

facem cunostinta dalia..ce nime frumos

6KB


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
da ai  un  nume super  fain

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
si numele meu ?

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
si numeele tau e super  fain  ?  arpopo  mai ai u n  nume?

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
vasilica
u?

facem cunostinta vasilicau?

27.3KB


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
eu sunt cristina

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
 

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
ce nume frumos ai Cristina..foarte frumos

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
ms mult   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Buna ma numesc  Mihaiela si sunt si yo fan ANIMAL X

facem cunostinta buna mihaiela sunt fan animal

25.1KB


pus acum 17 ani
   
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
buna miky bine ai venit pr forum te poop

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Mersi moolt...:*:*

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
Ce dulce poti sa fi..:*:*:*

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Mersi moolt..:*

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Prietena mea Dydi si ea este fan Animal X

facem cunostinta prietena mea dydi este fan animal

28.1KB


pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
Esti tare draguta si prietena ta la fel
Frumoase foc:*
Va pwp pe toti:*:*


pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Mersi mult:*

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salut tuturor   fanelor nou venite pe forum eu ma numesc cristina   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
dydy
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
buna sunt madalina alias madyx sunt fana animalx si pres fc ax buzau v apoop si ast sa ma contactati pe adresa madyx_hyenika82

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Ms tare mult..:*:*

facem cunostinta tare mult..:*:*

59.5KB


pus acum 17 ani
   
nikko22
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
sal tuturor fanilor  animal x  eu sunt niko , am 22 ani si sunt fana animal x de la 13 ani,pur si simplu ii ador,sunt cei mai tari.M-am inscris in multe fan cluburi din tara dar de sibiu nu-mi amintesc,dar mi-ar face o deosebita placere sa ma inscriu in acest fan club,sa comunic cu toti fanii,ma primiti si pe mn in gasca voastra?    pooooooooooooop all!

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salut  niko  ma numesc cristina  bun venit pe forumul animalx sb 

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
buna la toti ma numesc iulya si sunt din ROMAN jd NEAMT si am 19 ani dar peste 6 zile voi implini frumoasa varsta de 20 de ani
LA MULTI ANI MIE !


pus acum 16 ani
   
AdaDulcika
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
salutare ..eu sunt Ada, presedinta fanclubului din Pitesti..va pop si imi pare bine de cunostiinta..

_______________________________________
Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc
Te vreau langa mine,
Tot ce simt iti spun
Am nevoie de tine mai mult ca oricand.

pus acum 16 ani
   
Kelly
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
Buna eu sint Kelly..
Sunt fan AnimalX de la 8 ani si ii ador
Imi plac foarte mult mai ales de Soparla

facem cunostinta buna sint kelly.. sunt fan animalx ani ador imi plac foarte mult mai ales soparla

23.8KB


pus acum 16 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Kelly!!><:*:*

pus acum 16 ani
   
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
buna Kelly bine ai venit pe forun 

pus acum 16 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
Kelly
Frumos nume


pus acum 16 ani
   
Kelly
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
Multumesc

pus acum 16 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79


pus acum 16 ani
   
AdaDulcika
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
buna Kelly bine ai venit

_______________________________________
Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc
Te vreau langa mine,
Tot ce simt iti spun
Am nevoie de tine mai mult ca oricand.

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salz kelli bun venit e super  numele tau   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
Kelly
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
Mersi mult:X

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
npc   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
Maryse
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
Hey
Sunt Maryse.
Imi place Ax si de Soparla.
Sun fan Ax de micutza si nu iam intalnit niciodata pe baieti da am auzit ca sunt tare draguti
Am vazut ca si surioara mea Myki este pe acest site si asi vrea si eu sa iau parte q voi la toate activitatile.
Va'm pwpicit pe toti :*:*:*

facem cunostinta hey sunt maryse.imi place fan micutza iam intalnit niciodata baieti auzit sunt tare

50.3KB


pus acum 16 ani
   
Kelly
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
Maryse:*:*

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Maryse!!!
:*:*:*:*


pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
toate aveti nume frumoase

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
sad_girl_rockeritza
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
bun gasit     \m/   tututor

pus acum 16 ani
   
sad_girl_rockeritza
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
sunt tot eu    numai ca nu mai  mam putut loga cu acelasi uesar neme     nustiu dc   

pus acum 16 ani
   
bubix tom`luv`ya
Membru nou

Din: UnDeVa dEpArTe dE TiNE ```````
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
hello my name is mihaela

_______________________________________
Don't Jump` "loving you is suicide"

pus acum 16 ani
   
bubix tom`luv`ya
Membru nou

Din: UnDeVa dEpArTe dE TiNE ```````
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
hello my name is mihaela

_______________________________________
Don't Jump` "loving you is suicide"

pus acum 16 ani
   
hyenutza_a
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
Salut .Numele meu este Andreea. .Sunt fana Animal x de la aparitia trupei si cred ca sunt din ce in ce mai draguti si mai buni in ceea ce fac.

facem cunostinta salut .numele meu este andreea. .sunt fana animal aparitia trupei cred sunt din mai

63.8KB


pus acum 16 ani
   
nykol
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
Buna sunt Ramona din Orastie fana ANIMAL X

facem cunostinta buna sunt ramona din orastie fana animal

24.4KB


pus acum 16 ani
   
Ruxaandra
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
Buan Ma numesc Ruxandra si sunt fan Animal X din Brasov

facem cunostinta buan numesc ruxandra sunt fan animal din brasov

29.9KB


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1