Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login
POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: irina_dragalasa la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 65 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
dati si voi un e-mail k sa vina ANIMAL X in ROMAN ...la urmatoarele adrese .................... si in e-mail sa specificati faptul ca sunteti din roman
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
am trimis si eu 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|

_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
ia sa imi spuneti k s-a mai facut cu emailurile a mai tirmis cnv ?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
am trimtis
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
dati si voi un e-mail k sa vina ANIMAL X in ROMAN...la urmatoarele adrese: , si in e-mail sa specificati faptul ca sunteti din roman... sa vina pe 20 aprilie --------------------------------------------------------------------------------
|
|
| pus acum 17 ani |
|
nykol
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
ii asteptam pe baieti cu drag in timisoara 
|
|
| pus acum 16 ani |
|