Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login

POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
Fan Club Oficial Animal x Sibiu / Locul Fanilor / Poze cu voi inpreuna xu Animal x  
Autor
Mesaj Pagini: 1
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Aici puteti posta poze cu voi impreuna cu Animal x

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
Putem pune si poze modificate cu noi si Animal X?

pus acum 17 ani
   
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
sigur ca da

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
byanka  tu ai   programul gimp ?   daca al ai poate mmil trimti si mie    daca  nu  te superi

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
o poza modificata q mine si Serban

poze voi inpreuna animal poza modificata mine serban

40.7KB


pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
putem pune poze q noi fara Animal X?

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
e faina poza cu SerBan si u

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
bianka ai  photosop?    ami ttrimti si mie pe mes daca nu te superi plissss    ma revansez

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
mai simplu intra pe GIMP.COM si acolo il gasesti iar aceasta este o poza pe ia va scrie Download apesi acolo si este gata trebuie doar instalat si nu este greu de instalat..si scuze Gimpu nu pot sal trimit prin Yahoo ca ca nu merge am incercat sa il trimit lu sora mea si nu am reusit scuze

poze voi inpreuna animal mai simplu intra gimp.com acolo gasesti iar aceasta este poza scrie

8.3KB


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
ok nui nimik    ms mult   pt i  ajutor

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
am poza dar nu e modificata

poze voi inpreuna animal poza dar modificata

22.7KB


pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
cam serioasa am iesit aicea
offfffffffff


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
nare  nimik  arati super   ami place cum ati sta paru

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
O poza modificata q mn si Serban

poze voi inpreuna animal poza modificata serban

34.3KB


pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
Ce draguta esti in poze

pus acum 17 ani
   
Dalia
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
Ce frum e poza:X
esti frum foc:*


pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Mersi mersi

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Poza este facuta de mn
Myki..><
Eu si Serban.><

poze voi inpreuna animal poza este facuta

43.7KB


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
e bestiala poza  !!!!!!!!!

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
bianca
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
ce dulce e poza

pus acum 17 ani
   
Myki
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
Ms tare mult..:*:*

poze voi inpreuna animal tare mult..:*:*

59.5KB


pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
curand sper curand cat mai curand voi avea si yo poze imrpeuna cu ei

pus acum 16 ani
   
AdaDulcika
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
frumoasa pozele..cand o sa ajung si eu in tara am sa postez si eu poze cu baietii pupicei

_______________________________________
Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc
Te vreau langa mine,
Tot ce simt iti spun
Am nevoie de tine mai mult ca oricand.

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
dapzx

poze voi inpreuna animal dapzx

59.5KB


_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
upssss eroare  de la net  scuzati   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
animalx   pun alta poza casa ma revansez

poze voi inpreuna animal  pun alta poza casa revansez

5.3KB


_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 16 ani
   
sad_girl_rockeritza
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
uffffffffffffff

poze voi inpreuna animal

14.5KB

Modificat de sad_girl_rockeritza (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
sad_girl_rockeritza
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
hiena si cu mine   ma scuzati e din cauza calculatorului e cam vechi

poze voi inpreuna animal hiena mine   ma scuzati din cauza cam vechi

4.2KB


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la