Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login
POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Aici puteti posta poze cu voi impreuna cu Animal x
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Putem pune si poze modificate cu noi si Animal X?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
nico_x_presedinta
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
sigur ca da 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
byanka tu ai programul gimp ? daca al ai poate mmil trimti si mie daca nu te superi
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
o poza modificata q mine si Serban 
40.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
putem pune poze q noi fara Animal X?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
e faina poza cu SerBan si u
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
bianka ai photosop? ami ttrimti si mie pe mes daca nu te superi plissss ma revansez
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
mai simplu intra pe GIMP.COM si acolo il gasesti iar aceasta este o poza pe ia va scrie Download apesi acolo si este gata trebuie doar instalat si nu este greu de instalat..si scuze Gimpu nu pot sal trimit prin Yahoo ca ca nu merge am incercat sa il trimit lu sora mea si nu am reusit scuze
8.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
ok nui nimik ms mult pt i ajutor
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
am poza dar nu e modificata
22.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
cam serioasa am iesit aicea offfffffffff
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
nare nimik arati super ami place cum ati sta paru
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
O poza modificata q mn si Serban 
34.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
Ce draguta esti in poze 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dalia
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 41
|
|
Ce frum e poza:X esti frum foc:*
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Mersi mersi 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
Poza este facuta de mn Myki..> < Eu si Serban.> <
43.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
e bestiala poza !!!!!!!!!
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bianca
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 483
|
|
ce dulce e poza 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Myki
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
newfanny
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
curand sper curand cat mai curand voi avea si yo poze imrpeuna cu ei
|
|
| pus acum 16 ani |
|
AdaDulcika
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 16
|
|
frumoasa pozele..cand o sa ajung si eu in tara am sa postez si eu poze cu baietii pupicei
_______________________________________ Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa iubesc Te vreau langa mine, Tot ce simt iti spun Am nevoie de tine mai mult ca oricand.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
dapzx
59.5KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
upssss eroare de la net scuzati 
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
animalxcri love animalx
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
|
|
animalx pun alta poza casa ma revansez
5.3KB
_______________________________________ n-am curaj sa spun ce simt ai putea sa crezi ca mint toamna e in sufletu meu esti departe si mie greeu frunzele sunt lacrima adierea soapta ta in cadoul desfacut sunt clipele ce au trecut
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
uffffffffffffff
14.5KB
Modificat de sad_girl_rockeritza (acum 16 ani)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sad_girl_rockeritza
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
hiena si cu mine ma scuzati e din cauza calculatorului e cam vechi
4.2KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|