Fan Club Oficial Animal x Sibiu
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
Fan Club Oficial Animal x Sibiu | Inregistrare | Login

POZE FAN CLUB OFICIAL ANIMAL X SIBIU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mimy_glacier 24 ani
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
26 - 47 ani
Fan Club Oficial Animal x Sibiu / Despre trupa / RTH 2009  
Autor
Mesaj Pagini: 1
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Totii fanii Animal x care nu sunt inregistrati pe , inregistrativa pt ca vineri 1 Mai vor incepe propunerile si vom incepe sa propunem Animal x pt a castiga cel putin 2 premii

pus acum 17 ani
   
nico_x_presedinta
Administrator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
propuneti Animal x - Nisip purtat de vant la sectiunile :
  BEST HIT – NO. 1
ROCK – THE BEST HIT
  BANDS – THE BEST HIT


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
ufff  am ancercat sa   ma loghez dar ami da eroare   

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
yo am 2 conturi pe site si ambele merg

pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
gata sa  rezolvat dar   chestia naspa e ca  numi apar propunerile     

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
newfanny
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79


pus acum 17 ani
   
animalxcri love animalx
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 213
salut la taoata lumea

_______________________________________
n-am curaj sa spun ce simt   ai putea sa crezi ca mint   toamna e in sufletu meu   esti departe si mie greeu     frunzele sunt lacrima adierea soapta ta   in cadoul desfacut   sunt   clipele  ce au trecut

pus acum 17 ani
   
nikko22
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
sal all fans animal x!ce pot sa spun?sunt un pik dezamagita sa vad k animal x nu mai e ce afost o data,k muzik house ia dn ce in ce mai multa amploare iar pe animal x nu-i prea mai baga nimeni in seama!l         mi-e dor de vremurile in care animal x faceau legea in muzik,nu toate donsoarele k-re-si arata funduletzul,silikoanele din ziua de azi kre-s peste tot  

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la